15 Nisan 2013

Ttnet Kota Aşımı İçin Alınan Fazla Ücret!

Mart ayına ait faturamda kota aşımı olarak 2. 5 gb lik bir aşım olduğu ve bunun için alınan ücretin fazla olduğunu gördüm. 17. 03. 2013 tarihinde 4 gb lık olan kotamı 6 gb yükselttim ve bana 17 sinden sonra gün başına kota miktarının artıp 4 gb lık kotama ekleneceği söylenildi.

Mart ayında kullanım miktarım 6gb ve ben 2. 5 gb aşmış görünüyorum bu nasıl bir hesaplamadır?ayrıca paketi ücretim 31. 75 tl olarak görünüyor fakat bana 29. 99 tl olacağı söylenilmişti. Müşteri hizmetlerinden görüştüğüm kişinin söylediği ile yapılan birbirinden farklı. Her ay ttnet için mi çalışacağım. Ücretin iadesini istiyorum.

Birkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Birkan21 Nisan 2013

    Problemim giderilmedi gibi resmen devlet dairesi gibi bir sistemlerinin olduğu müşteri memnuniyeti adına sıfır hizmet anlayışı olduğudur.Müşteri hizmetlerinden verilen bilginin yanlışlığını ben çekmek zorunda değilim ve davacı olacağı bildiriyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 16.04.2013 tarihinde müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön