17 Nisan 2014

TTNET Kota Aşım Sorunu.

Net 6 İnternet paketi kullanırken Net 12 pakete geçtim. Net & paketinde çok nadir kota aşımı okuyordu. Bunu önlem olarak NET 12 paketine geçtim. Fakat geçtiğim son 2 ay aynı internet kullanımı olmasına rağmen 17 Nisan itibariyle kota aşımı olduğu SMS ile bildirilmiştir.

Ben 20 yıllık internet kullanıcısı olmama rağmen kota aşımının olmasının mümkün olmadığını düşünüyorum. TTNET ile görüşmeme rağmen henüz bir sonuç alamadım alabileceğimi de sanmıyorum.

Abdullah 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön