23 Nisan 2013

Ttnet Kota Aşım Problemi!

Her ay şüphelerim git gide artıyor bu konuda da araştırma yaptığımda çok kişinin mağdur olduğunu görmekteyim. Ttnet bunu sınırsız internete yönlendirmek için yaptığını düşünüyorum. Her ay ilk hafta doğru dürüst video bile izlememe rağmen kota 2 GB'nin üstüne çıkıyor. Az çok neyin kota yediğini bilmekteyim. Eğer bu iddialar doğruysa Ttnet i mahkemeye bile vermeyi düşünüyorum. TTnet beni hangi saat kotamdan gitmiş bilgilendirmesini istiyorum.

İsmail 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön