TTNET Kota Artırımında Ücret Yok Denildiği Halde Her Ay 9 TL Talep Eden Kurum!

Arzu Ö. |

Müşteri temsilciniz adı her neyse kota artırımı için aradı bende istemediğimi yeterli olduğunu söyledim, buna rağmen ek bir ücret ödenmeyeceğini söyledi, defalarca sordum ve olmayacak dedi, oysaki her ay 9 TL ek ücret ödeyecekmişim!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu Ö.
  28 Ekim
  16:40

  Nefret ettim kurumunuzdan müşteri temsilciniz adı her neyse kota artırımı için aradı bende istemediğimi yeterli olduğunu söyledim buna rağmen ek bir ücret ödenmeyeceğini söyledi defalarca sordum ve olmayacak dedi oysaki her ay 9 TL ek ücret ödeyecekmişim soyguncu musunuz arkadaş nesiniz ayıp bir şey yanlış bilgilendiren arkadaştan şikayetçiyim onun yolunu araştıracağım nasıl şikayet ediliyorsa. Kurumunuzla bir daha sözleşme yenilemem taahhüdü bekliyorum.

 • 28 Ekim
  13:17

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 26 Ekim
  17:19

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.