TTNET Koskoca Memlekette Alt Yapı Yok!

Erdogan A. |

İzmir Buca'da oturmaktayım. Yeni bir eve taşındık ve haliyle interneti de taşımak istedik ancak ne yazık ki her yerde reklamlarını gördüğümüz milyonlar harcayan Türk Telekom mahalleye alt yapı döşememiş ve o kadar başvuru yapmama ve şikayet etmeme rağmen 3 aydır ne arayan var ne soran. Adamlar peşimizden koşması gerekirken biz onların peşinden koşuyoruz yazık günah bizlere de şu internet döneminde işlerimiz güçlerimiz aksıyor. Lütfen bu yazıyı dikkate alınız.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdogan A.
  07 Ekim
  20:00

  İnceleme falan başlattığınız yok aramadınız aradık diye mesaj atıyosunuz çağrı merkezini arıyorum bahane üstüne bahane uyduruyolar. Byle rezil bir firma yok yazıklar olsun sizlere allah sizleri bildiği gibi yapsın

 • 07 Ekim
  16:48

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Erdogan A.
  05 Ekim
  14:39

  İnşallah burada yazdıklarınızla kalmazda icraatınızı da görürüz.

 • 05 Ekim
  13:41

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.