27 Şubat 2015

TTNET Kopmalar Bir Aydır Sürüyor.

Yaklaşık bir aydır süren internet kopmalarını (5 dakika arayla) müşteri hizmetleri görevlisine aktardım. Gelen teknik ekip tarafından yapılan kontroller sonucu sorunun santralden değil modemden kaynaklandığı ileri sürüldü. Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp 12 ay taahhütlü yeni bir modem aldım. Modemin geldiği ilk gün yine aynı sorunu yaşadım. Mağduriyetimi özetleyecek olursam 1- 1 ay sürekli kopmalar nedeniyle internet kullanamadım. (80 TL) 2- yanlış bilgi yüzünden taahhüt verip yeni modem aldım (120 TL) 3- kontrole gelen teknik ekibin ücreti faturama yansıtıldı. = 200 TL + teknik ekip ücreti tarafıma yansıtılırken, şirket kendi alacakları konusunda mübarek panter! Şikayetim var!

Meltem 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Meltem 27 Şubat 2015

    Şikayetvar.com sitesi aracılığıyla yapmış olduğum şikayet sonrası arayan yetkili sorunum için beni modemim üretici firmasına yönlendirdi. Bana verdikleri numarayı aradığımda yine diğer firmanın temsilcisi modemi servise almaları gerektiğini iletti. (modem henüz dün geldi 1 gün bile kullanmadım). Bu durumda yeni bir mağduriyet ve şikayetim söz konusu. Bu süre zarfında internet erişimimi nasıl sağlayacağım? Evimde TTNET aracılığıyla almış olduğum 2 modem var ve ben hala bu sorunu yaşıyorum. Gerçekten tebrik ediyorum sizi!

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön