10 Haziran 2013

Ttnet Kopma ve Yavaş Net Sorunu!

Geçen 2 haftaya kadar hiçbir sıkıntı yoktu demeyi çok isterdim. Fakat internetim bu güne kadar hiçbir zaman 3 mbps nin üzerine çıkmadı. İdare ediyorduk alışmıştık. 2 hafta önce kopmalar yaşamaya başladım aradım 2mbps ye düştü. 1 hafta sonra yine kopmalar başladı. Aradım 1mbps ye düştü. Fps oyun oynuyordum. Oynayamıyorum aşırı ping yapıyor.

Download etmeyi geç video izleyemiyorum. İnternet im yavaş diye arıyorum. Yükseliyor kopma başlıyor. Kopuyor diyorum net düşüyor. Yıllardır aynı şeyi yaşıyoruz. Sözde kullandığım sınırsız internet paketi 8mbps'lik parası ödüyorum 8mbps rahat rahat kullananda aynı parayı veriyor bende! Eşitlik sağlanmıyorsa fiyatta eşitlik sağlayın!

Uğur 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön