02 Nisan 2013

Ttnet Kopma Sorunum Çözülmedi!

0242. 742. 12. 38 nolu telefonumun bağlı bulunduğu internet bağlantımdaki kopmalar ve bana tahaddüt edilen internet hızın verimsizliğini defalarca bu şirkete gerekli yollardan dile getirdim, defalarca personelleri geldiler ev içinde ve ev dışında hız ölçümlerinde hızımın ne kadar düşük olduğunu ve kopmaların ne derecede olduğunu kendi gözleriyle görmek şartı ile bana evin dışındaki kablomun değişeceği hususunda bilgi vermelerine rağmen neredeyse 6 ayı bulan bu sorun malesef halen vükkuğu bulmamıştır. Benim evime ulaşan kablomun değişimi ve bana sunulan 8 Mbıt hız hizmetinin kopmalar olmadan verilmesini beyan ederim, benden her ay şıkır şıkır aidatınızı aldığınız gibi, sorunumu çözün.

Osman 15 Okunma

Cevaplar

  • Osman19 Nisan 2013

    Keşke aranızdaki abuk sabuk sorumsuz insanları ayrıştırsanız,diksionu düzgün ve karşısındakinin babasının oğlu olmadıgını bilen karşısındakinin müşteriden ibaret PATRONU oldugunu bilen insanları aranıza almanız daha saglıklı olur diye düşünüyorum,benim işimin hallolması tam BİR BUCUK AYI buldu ve benden bu zaman zarfında haksız yere fatura almaktanda cekinmediniz,hizmet yok ama pişkin pişkin para almak var,siz bu kafayla giderseniz köşeyi hızlı dönemessiniz,herkesin bi TAMAM deme zamanı vardır.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön