08 Haziran 2013

Ttnet Kopma Sorunu!

Yaklaşık 1aydır 5 defa arıza kaydı oluşturdum. İnternet nedeyse bütün gün yok. 2 defa teknik eleman geldi. Açıklamaları en son modemin bozuk olduğu yönünde olduğu için gittim dünya para yeni modem aldım. Hata modemde değilmiş. Boşu boşuna beni zarara soktular. İnternet hala yok.

Ne ilgilenen var ne yardım eden. Çok çok çok amatörce, sadece para kazanmaya yönelik bir hizmet. Kimsenin müşteri memnuniyetini taktiği yok. Aboneliği me son veriyorum. Ayıptır be. Günlerdir telefondan internete girmekten ödediğim faturanın haddi hesabı yok. Bu ne ilgisizliktir. Kampanyalar için aramayı biliyorlar..

Can 46 Okunma

Cevaplar

  • Can 19 Ağustos 2014

    Mecburiyetten ve iyi elemanların bireysel çabalarının neticesinde kullanmaya devam ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön