13 Mayıs 2013

Ttnet Kopma Sorunu!

Yaklaşık 10 gün itibariyle gündüz olmamak kaydıyla akşam saatlerinde sık sık kısa aralıklarla size olan bağlılığım kesiliyor en az 3 arıza kaydım yetkili servis çalışanları ikamet ettiğim adrese gelip kontroller yapılmasına rağmen her bir çalışandan farklı farklı cevaplar almama rağmen yinede çözüm bulamadılar ben bu kadar kusurlu bir hizmet almak istemiyorum ben mantıklı bir cevap almak istiyorum 1 ay sonra sözleşmem bitecek bu sorunların kısa zamanda çözülmesini umuyorum.

Fatih 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön