30 Nisan 2013

Ttnet Kopma Sorunları Bitmiyor!

8 megabit internet bağlantım var akk dolduğundan dolayı 3 megabit e düştüğü noktasında bildiri aldım fakat internetim 15 saniyede bir kopup tekrar bağlanıyor şuan bu mesajı telefonumun hücresel interneti ile gönderiyorum, müşteri hizmetlerini aradım reset atacaklarını söylediler 15 dakika düzeldi fakat aynı tas aynı hamam, komşularıma dahi sordum onlarda da aynı problem mevcut temsilciye teknik çalışmamı var diyorum hayır yok diyor, acil yardım bekliyorum Ttnet.

Ömer 54 Okunma

Cevaplar

  • Ömer02 Mayıs 2013

    kopma sorunum 3 gündür devam ediyor 5 dakikada 1 15 saniye bağlantım var, 2 defa daha 4440375 i aradım ilkinde teknik kayıt alındığını ve ekip göndereceklerini 2.sinde (ki bu toplamda beşinci aramam) bilgilerimi görmek için sunucularının arızalı olduğunu ve daha sonra aramam gerektiğini söylediler, ne arayan var ne de soran böyle bir zulüm olamaz telefonum ile internete bağlanıyorum verdiğimiz paralara yazık, birdaha TTNET mi ASLA, ilk fırsatta SÜPERONLİNE a geçiş yapacağım

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön