29 Mart 2013

Ttnet Kopan Kabloyu 10 Günde Yapamadı!

10 gündür düzgün bir internet hizmeti alamamaktayım. Aşağı kattaki hat girişi çalışmıyor yukarıdakinde ise sadece modem çalışıyor ve internet dakika başı kesiliyor. 8 gün önce gelen ekip direkten gelen hattın zedelendiğini sıra gelirse belki(!) bu hafta içinde tamir edileceği söylendi fakat gelen kimse olmadı. Müşteri hizmetlerini her aradığımda en kısa sürede çözülecek diyor. Geçen ay 10 gün tamamen kesinti, bu ay 10 gün kısmen kesinti. Parası ödeniyor fakat hizmet yok.

Berkay 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön