04 Aralık 2013

TTNET Konumunuz VDSL'ye Uygun Deyip Transfer Etmedi!

Önceki hafta TTNET'in sayfasındaki harita uygulamasından ve çağrı merkezindeki görevlilere de teyit ettirerek evimin HiperNet hizmetine uygun olduğunu öğrendim ve fiber optik hızlara yakın bir hıza çıkacağım için sevinmiştim.

Hemen bu haftasonu VDSL uyumlu yeni ve pahalı bir modem alarak kurulumunu yaptım, altyapıyı hazırladım. Bu arada eski ADSL modemi de elden çıkardım. TTNET'i arayıp HiperNet 35 Mbps'ye geçmek istediğimi söyledim. İşlemlere başladılar ve adresimin uygun olduğunu yeniden söylediler.

Ancak son anda ekranlarına bir mesaj çıktığını ve "Band genişliğinin oturduğum bölge için henüz ayarlanmadığını" ve bu yüzden paket ve hız değişikliğimi yapmayacaklarını söylediler.
Mağdurum TTNET!

Talat 135 Okunma

Cevaplar

 • Talat'ın Teşekkür Mesajı09 Aralık 2013

  Birkaç gün gecikmeli de olsa paket değişikliğimi yaptılar, teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Talat04 Aralık 2013

  Bilgilendirmeyi bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön