03 Nisan 2013

Ttnet Kısa Süreli Sürekli Kopma Problemi!

2 haftadır internetim sürekli olarak kısa aralıklarla kopup duruyor aynı zamanda hızımda düştü müşteri hizmetlerini aramakta çare olmuyor hep aynı modem kapa aç en fazla 1 saat götürüyor sonra gene aynı sıkıntı bir türlü çözülemedi sanırım ttnetle yolun sonuna geliyoruz.

Sertaç 65 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç08 Nisan 2013

    ttnet çok uzun ve yoğun çalışmalarının ardından sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını tarafıma bildirdi. doğru dün akşam makarna yemiştim ondan kaynaklanıyor olabilir.sorun hala devam ediyor ve ttnetin hiç umrunda değil ne güzel iş ya yazık vallahi yazık çakıl taşı değil para veryoruz...

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön