03 Nisan 2013

Ttnet Kısa Aralıklarla Sürekli Kopma Sorunu Yaşıyorum!

Ben artık bu ttnet'e ne yapacağımı anlayamadım en son 2 hafta önce internetimin hızı birden düşmüştü 1 megabite falan hiçbir yere girilmiyordu müşteri hizmetleri hiçbir çare bulamadı 4 gün sonra kendisi düzeldi ve şimdi ise sürekli kısa kısa aralıklarla kopmalar oluşmaya başladı.

Müşteri hizmetlerini aramak ve konuşmak dahi istemiyorum çünkü hepsi bozuk plak aynı sözleri söylüyorlar ben hayatımda bunun kadar kötü bir şeye daha rastlamadım. Sadece insanları sinir etmekten başka bir şey yapmıyor, Ttnet resmen dalga geçiyor insanlarla sorunlara çözüm yok.

Ahmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön