30 Nisan 2015

TTNET Kimlik Bilgisi Güncel Değilmiş.

Ben 188 8***4 No.lu kullanıcıyım kullandığım tarifenin taahhütün ne zaman bittiğini öğrenmek için bugün sizi aradım çıkan müşteri hizmetlerindeki bayan bana bunu söyleyemeyeceğini söyledi. Nedeni kimlik bilgilerimin güncel olmadığı yönündeymiş. Annemin kızlık soyismi sistemde güncek değilmiş soruyorum annemin kızlık soy ismi devamlı değişen bir şey mi? Ayrıca bu bilgileri güncelleyin dediğimde Türk Telekom'lara gidip yapacakmışım.

Muharrem 486 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 01.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön