02 Aralık 2013

TTNET Kesintiden Doğan Para İadesi!

16. 11. 2013 tarihinde alt yapıdan kaynaklanan sorunlar ile internet kesintisi yaşadım , internetim 21. 11. 2013 tarihinde onarıldı. TTNET müşteri hizmetlerine fatura iadesi için aradım şikayet talebim alındı. Kesintime karşılık 7. 06 lira faturamda düşüş olacağı söylendi.

Aylık 60 tl fatura ödediğime göre günlük 2 tl düşer 6 gün kesinti yaşadım faturamdan düşülmesi gereken miktar 12 tl civarı iken 7. 06 tl düşülüyor, müşteri temsilcisi ne bu konuyu sorduğumda hesabını biz yapımıyoruz diyerek başından savıyor. Telefon arama ses kayıtları elimde mevcut burada bir adaletsizlik var hak etmedikleri parayı TTNET'e bırakmayacağım.

Murat 50 Okunma

Cevaplar

  • Murat 04 Aralık 2013

    Tarafıma net bir açıklama yapılmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda sorularıma cevap alamıyorum. Bursa merkezde teknik ekipler 5 gün sonra anca gelebiliyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön