TTNET Kesinlikle Müşteriyi Dinlemiyor.

Tugrul A. |

İş yerimiz için yeni geçtiği bir adrese yeni bir ADSL hattı için Erenköy Telekom'a başvurduk. Kurumsal hatları ancak bir hafta sonra verileceğini sistemde sorun olduğu ve bireysel açabileceğimizi söylediler. Bende kendi adıma açtırdım. Yaklaşık 2 sene kullandıktan sonra taşındık. Taşınma sırasında telefon hatlarımızın da adresini değiştirdik. Bir süre sonra evime icra takibi kağıdı geldi.

TTNET ile görüştüm benim bu borçtan 150 tl'lik kullanımdan 700 TL'lik borca çıktığını gördüm. TTNET bildirim yaptığını söylüyor. Nereye dediğim zaman cevap yok. Ancak bana ulaşan bildirim olmadı. İcra kağıdını bana ulaştırabilen TTNET bilgilendirmeyi ulaştıramıyor. İkinci kez şikayet kaydıma da hiç dönüş yapmadılar.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugrul A.
  03 Ekim
  13:38

  ben bu süreç sonunda kendi altyapısını kullanan başka bir ISSye geçtim. eh işimiz bilişim olunca da 7-8 kişiyi daha geçirdim. hizmet verdiğim herkese de değiştirmelerini tavsiye ediyrum onlar da zaten TTnetten şikayetçi oldukları için alternatif yollarla ilgileniyorlar. hedefim yıl sonuna kadar 15 abone :)

  Tebrikler TTnet 2-3 faturanının bedelini benden aldın.

 • Tugrul A.
  08 Mart
  19:27

  Şikayetimle ilgili hiç bir gelişme olmadı.

  Herkese sunulan kalıp cevaplarla yetindiler. Öğlen bana telefonla ulaştılar akşamına dönüş yaptılar. Daha önce yaptığım şikayetlere de ya kalıp cevap verdiler ya da hiç cevap vermediler. (444den yaptıklarım)

  Hukuki olarak kendilerini sağlama aldıkları için müşterinin görüşlerine hiç bir şekilde önem vermiyorlar.
  TTNET ile yaptığınız tüm sözleşmeleri ayrıntılı incelemenizi öneririm çünkü sadece kendi menfaatlerini gözeterek müşteriye önem vermiyorlar.

 • 05 Mart
  16:18

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 04 Mart
  16:12

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.