02 Haziran 2015

TTNET Kesilen İnternet ve Verilen Komik Cevaplar!

Şubat ayında arıza kaydına, 01/06/2015 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerini aradım, kendilerine "rüzgarlı havalarda, direkten eve gelen kablo sallandığında hat ve internet kesiliyor" dedim. Arıza kaydını açtılar ve bana 1 saat sonra şu şekilde bir mesaj gönderdiler. "01/06/2015 tarihinde alınan arızanız kaynaklı olduğu için kendi imkanlarınızla gidermeniz gerekmektedir. " kendilerini tekrar arayıp, "hanımefendi, direğe ben mi çıkayım? " diye yakındığımda, bana "arkadaşlar sizi aramışlar ama cevap? (ki aramadılar), arızanız modem kaynaklıymış" dediler. Bende cevaben "yani modem rüzgarsız havalarda sağlam ama rüzgar çıkınca çalışmıyor öyle mi? " dedim. Tek çözüm kablo değişimi ama ilgi yok.

Yücelen 139 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 02.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön