21 Mart 2013

Ttnet Kesik Olan İnternete Fatura Gönderildi!

Benim merakım borcun dan dolayı 2 aydır kesik olan internetime hala aynı şekilde her ay düzenli fatura yollamaktalar. Ayrıca 8 mbit sınırsız internet için 109 TL ödemem gerekirken neden 125-135 TL lik faturalar gelmekte. Kullanılmayan hizmetin faturası olur mu. Daha sonra zaten ödeyemediğimiz faturalar birikiyor bu sefer adli yollara gidiyor. Ödeme gücüm olsa zaten internetimi asla kestirtmem. Araştırdım bununla ilgili çok şikayet var fakat kimsenin birşey yaptığı yok.

Haldun 177 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön