20 Ocak 2014

TTNET Kesik İnternete Fatura Gönderdi.

2013 yılı temmuz ayında internet hattım kesildi. Türk Telekom Arıza'ya bildirmeme rağmen arıza giderilmedi ve sonunda arızanın abone yetersizliğinden dolayı giderilemeyeceğini söylediler. Bu süre içerisinde internetim kesik olduğu halde fatura gelmeye devam etti.

En son iki faturayı hizmet alamadığımdan dolayı ödemedim. Ben kullanmadığım halde faturalandırılmış olan borcumun iptalini hem dilekçe yazarak hemde müşteri hizmetlerini arayarak talep ettim. Ancak olumsuz cevap verdiler. Ben bu faturaların iptalini ve kullanmadığım halde ödediğim faturaların iadesini istiyorum.

Ali 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön