14 Şubat 2013

Ttnet Kendilerinden Alacağım Olduğunu Söylediler Ama IBAN Girişi Yapamıyorum!

Dün (13. 02. 2013) saat 12:47 de ttnet tarafından başında 212-216 olan (arama hafızamdan silinmiş) ve 4440375 müşteri hizmetleri numarasından robot sesli mesajıyla arandım. Ve numaraları çabuk söylediği için hafızamda tutamadım ancak bana 4 küsür TL ttnet ten iadem olduğunu söyledi. Bende IBAN numaramı Ttnet. com. tr/duyurular adresine TC. kimlik numaramla girmeyi denediğimde girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı hatasını veriyor.

Bu hata üzerine ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda da oradaki yetkilide ilgili sayfadan bakmam gerektiğini ve buradan herhangi bir işlem yapamadığını belirtti. Ya koskoca ttnet müşteri hizmetleri çağrı merkezinde ne kadar alacağım var ne kadar borcum olduğunu bilmiyor.

Cüneyt 383 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön