24 Haziran 2014

TTNET Kendi Taahüdünü Yerine Getirmeyip Üstüne Borç Çıkardı!

Bir çok kişi ben de çağrı merkezi vasıtasıyla bir kampanyaya kanıp, kampanya koşulu olarak aylık 49 tl sabit ücret vaadi ile aboneliği kabul ettim. İlk fatura 48 tl idi. Ancak ikinci fatura 77.75 tl gelince ben de başka bir firmayla anlaştım.

Sonra taahhüdünü yerine getirmeyen TTNET'ten ayrılmak için dilekçe verdim. Bana verilen cevap, anlaşmayı tek taraflı bozduğumu öne sürerek 568 tl borcum olduğu şeklindeydi. Önce Gaziosmanpaşa Müdürlüğü'ne itiraz dilekçesi verdim, bana verilen cevapta kendilerinin herhangi bir kusuru olmadığını tarafıma telefonla bildirdiler.

Bu kez de Genel Müdürlüğe 16 Nisan 2014 tarihli dilekçe verdim ancak henüz bana ulaşan resmi bir cevap gelmedi.

Nafiz 360 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön