06 Şubat 2014

TTNET Kendi Sözleşmesindeki Sürelere Kendisi Uymuyor!

13.01.2014 Tarihinde Beylikdüzü Büyükşehir Telekom Müdürlüğünde İnternet aboneliği için başvuruda bulundum ancak hizmeti alabilmek için olabildiğince sıkıntılar çıkarılmıştır. Öncelikle telefon sözleşmesinde belirtilen 7 iş günü, İnternet için 8 iş günü süreleri belirtilmiş olmasına rağmen bu belirttiğim hatların bağlanması için 10. iş gününde bağlantıyı yapmak için görevliler gelmiş ve hizmeti ancak 11. iş gününde almaya başlayabildim.

Şimdi böyle bir durumda müşterisinden sözleşme şartlarına uyması konusunda caydırıcı yaptırımlar uygulayan TTNET ve TELEKOM kendisinin hazırladığı sözleşmedeki şartları yerine getirmeyen personellerine ne gibi bir yaptırım uygulamaktadır?

Savaşkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön