18 Aralık 2013

TTNET Kendi Sistem Arızasını Bile Gideremiyor!

Yaklaşık üç gündür internet bağlantımda sorunlar yaşıyorum. Video kalitesinde düşme, donma, sayfaların ağır açılması gibi. Bu durum Tivibu bağlantımda da yaşanıyor. Bununla ilgili TTNET müşteri hizmetlerini arayıp sorunun ne olduğunu öğrenmek istediğimde sistemlerinde güncelleme çalışmasının olduğunu ve bilgilerime ulaşılamadığını ve daha sonra aramam gerektiğini söylüyorlar.

Daha sonra tekrar arıyorum. Ama aynı sorun üç gündür devam ediyor. Madem sistemde sıkıntı var ve belli ki çözümde sunulamayacak o zaman ne diye müşteri temsilcisine bağlıyorsunuz.
kendi sistemlerini bile üç gündür çözmeyi beceremeyen bir firmadan benim sorunumu çözmesini beklemem onların değil, benim hatam.

Burhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Burhan22 Aralık 2013

    ttnet benim şikayetimle ilgili mail,telefon,sms gibi herhangi bir yolla geri dönüş yapmadı.yine ben sorunumun çözülmesi için yoğun aramalarım sonunda iletişim sağladım.bilginize.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön