12 Haziran 2014

TTNET Kendi Kendine Fatura Tutarını Değiştiriyor.

Eşimin üzerine olan TTNET üzerine bağlı olan internet faturaları son 1 sene içerisinde bizi tamamen yıldırdı. Sürekli tarife yanlışlıkları yapılması ve sürekli farklı çıkan faturaları şikayet etmek ve düzelttirmekten artık bıkkınlık geldi. Artık hattımı başka yere taşıyorum. Son gelen faturanın tutarını nasıl alıyorsanız alın bakalım.

Haluk 148 Okunma

Cevaplar

 • Haluk16 Haziran 2014

  Göndermiş olduğunuz e-postayı aşağıda olduğu gibi gönderiyorum. Ben bu e-posta da herhangi bir çözüm mesajı göremiyorum. Şikayetimin sonucu nerede? Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 16.06.2014 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış 053......... numaradan irtibat kurulamamıştır. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Haluk13 Haziran 2014

  Sonuç alamayacağım bildiğim için abonelikten çıkma işlemlerimi başlattım..

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]l.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön