04 Eylül 2013

TTNET Kendi Hatalarını Bana Ödetiyorlar!

Adres değişikliği ile TTNET'ten internetimi yalın internet olarak yeni adresime nakil etmelerini istedim. Ama sayın yetkili mevcut (eski) adresimdeki telefonumu hiç böyle bir talebim olmamasına rağmen kapattırıp internetimi de nakil ettirmemiş. 23 Ağustostan beri yapılan bu hatanın mağduriyetini yaşıyorum.

Üstüne telefonumu açtırmak için de bana yeni başvuru yap diyorlar. TTNET beni Türk Telekom'a Türk Telekom da beni TTNET'e yönlendiriyor. Her iki kurumda mağduriyetimi çözemiyor. İnternet'imin yalın internet olarak şirket yetkililerine daha önce verdiğim yeni adresime nakil edilmesini, kapattıkları telefonumun da mevcut (eski) adresimde yeniden aktivasyonunun yapılmasını talep ediyorum.

Şenol 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön