22 Nisan 2013

Ttnet Kendi Hataları Yüzünden İnterneti Kullanamıyorum!

19,04,2013 tarihinde akşam 17:10 civarında kullanabildiğim telefon ve internet bir anda kesildi. Kendi bağlantılarım da hata vardır diye; ertesi gün kendi bağlantılarımı kontrol ettim ve problemin kendi bağlantılarım da olmadığı anlaşıldı. 20,04,2013 saat 16:50 civarında arıza ihbarından yaklaşık 20 dakika sonra telefondan sinayla aldık.

Fakat internet açılmadı ve tüm aramalara rağmen aldığım cevap santral portunda problem oluşmuş teknik ekibimiz sorunu çözmeye çalışıyor ve modeminizi açık tutun. Faturayı bir gün geciktirdiğimiz zaman gecikme faizi uygulayan Ttnet bugünü de düşünürsek tam dört gündür bana hizmet veremiyor. Acaba bana dört günlük ücreti aylık ödemeden düşecek mi.

Mikail 26 Okunma

Cevaplar

  • Mikail 26 Nisan 2013

    Şikayetvar.com' teşekkürler. Ttnet aradı ve 4440375 nolu telefondaki müşteri temsilcilerinden farklı birşey söylemedi. Netice olarak ben Cuma akşamından Pazartesi öğlene kadar interneti kullanamadım. İyi çalışmalar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön