TTNET Kaynaklı Olan Arıza 5 Gündür Giderilmiyor!

Ragıp Ç. |

Beş gün önce bakım çalışması nedeniyle internet bağlantımız kesilmiş olup daha sonra bakım tamamlanmasına rağmen internete erişim sağlayamadık. Problemin tarafınıza bildirilmesine rağmen 5 gün boyunca giderilememiş olması veya giderilmesine yönelik bir çalışmanın yürütülmemesi tarafımız adına üzücü, kurumunuz adına da kötü bir durumdur.

TTNET kaynaklı olan bu problemin ivedilikle giderilmesini ve arıza süresince internet kullanımından mahrum kalmamız nedeniyle gerekli günlere ait tutarların tespit edilerek tarafımıza iadesini ve iadenin bir sonraki faturadan düşülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  16:21

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ekim
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.