05 Nisan 2013

Ttnet Kayıt İşlemi Uzun!

TTNET abonesi olmak için müşteri hizmetlerini aradım ve 3'lü avantaj kampanyası için başvuruda bulundum. Sitenin fiber internet altyapısının bulunduğu söylendi ve kayıt işlemine devam edildi. Kayıt işleminin sonraki adımında altyapıyla ilgili sorun gözüktüğü ve ttnet müdürlüğüne başvurmam gerektiği söylendi.

İnternet bağlatmak bu kadar zor bir iş mi, gerçekten anlamıyorum. Bu sorun niye bir tek bende oluyor? Oturduğum sitenin yarısı ttnet abonesi ama ben abone olamıyorum. Çok komik bir durum değil mi?

Umut 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön