09 Eylül 2013

TTNET Kayıp Başvuru Sözleşmesi!

3 avantaj Kampanyası'na abonelik için Çağrı Merkezi aracılığıyla başvurum alındıktan sonra bir hafta içerisinde kurye ile başvuru sözleşmesini imzaladım. Sözleşmeye imzamı alan yetkili kişi 3 gün içerisinde tekrar aranacağımı ve aktivasyon işlemlerimin yapılacağını belirtti. Fakat 3 hafta geçmesine rağmen ve defalarca şikayet bildirimi yapmama rağmen,aktivasyon işlemlerim yapılamadı.

Aksine TCKN bilgilerimden kontroller yapıldığında, herhangi bir başvurumu göremediklerini belirttiler. Yaklaşık 3 hafta bekleyip, üyelik bir yana imzalamış olduğum sözleşmenin durumuyla ilgili bilgi alamıyorum. İmzalamış olduğum sözleşmenin nerede olduğunu ve abonelik başvurumun neden tamamlanmadığını öğrenmek istiyorum.

Onur 47 Okunma

Cevaplar

  • Onur 12 Eylül 2013

    Sorunumla ilgili somut bir çözüm bulunamadı. İmzalamış olduğum sözleşmenin nerede olduğu bilgisi hala verilemedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön