25 Mart 2013

Ttnet Kararsız internet!

İnternetimde ağırlık mevcuttur. Bunun sebebi A.K.K. değildir. Gereksiz yavaşlamalar mevcut. Aybaşında 3mbps olarak başlayan internetim ay ortasında 6 mbps oluyor. Ay sonuna doğru tekrar 3mbpse dönüyor. Yani 8mbps göremiyorum. Dediğim gibi sadece indirme yaparken 3 mbps görüyorum onun dışında bir ağırlık var. Tarifem 8mbps sınırsız 50 gb AKK'lı tarifedir. Fakat ben 50 gb'ı geçtiğimi düşünmüyorum.

İnternetim kafasına göre bazen 6 mbps bazende 3mbps oluyor.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Hattımın kontrol edilmesini istiyorum.İndirme hızımın kafasına göre değişmesini istemiyorum.Hattımdaki yavaşlığın giderilmesini istiyorum.Tam 8mbps görmek istiyorum.

Alp 183 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön