10 Mayıs 2013

Ttnet Kaplumbağa Hızında İnternet!

50 gb lık kota kullanımımdan dolayı 8 mps. olan internet hızım 3 mps ye düşürüldü, faturalarımı düzenli ödedim fakat iki aydır hızım 3mps. Arıza kaydı da yaptırmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Haksız kazanç sağlıyorlar ve 3mps internete 8mps parası ödüyorum. Bu sorunun çözülmesini ve bu haksız kazancın geri iadesini istiyorum!

Ali 21 Okunma

Cevaplar

  • Ali16 Mayıs 2013

    Hala değişen hiçbirşey yok. Güncelleme ve iyileştirme çalışması yapıldı fakat hız yine aynı.Ayın 27 sinde faturayı ödememeye karar verdim ve eğer faiz gelirse de hakkımı daha yüksek mercilerde arayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön