05 Şubat 2014

TTNET Kaplumbağa Hızı Devam Etmekte!

2216007 no'lu şikayetime istinaden ay başı oldu, hızım yine 8 mbıte çıkmadı. Kaplumbağa hızım devam etmekte Aralık ayından sonra hatta şunu belirteyim sizin ADSL ücretlerine zam yaptığınızdan beri hızım 3-4 mbıt geçmedi. Hızımı eskisi gibi 8 mbıt çıkarmadığınız için bir iki ay sonra bitecek taahhüdüme istinaden başka firmaya geçeceğim.

Acil dönüş beklemekteyim.

Ekrem 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön