06 Eylül 2013

TTNET Kapattığım Hattıma Bir Sürü Borç Çıkardı!

2011 şubat ayında TTNET hattımı iptal ettirdim. Kendim borcumu takip ettim her şeyini ödedim. hatta aynı telefon üzerine sonradan bir TTNET hattı daha aldım kullandım 2-3 ay sonra kapattım. 2011 şubat ayında iptal ettirdiğim ve borcunu ödediğim hattıma bir sürü borç çıkartıldı ve 2, 5 sene sonra bana yazı geliyor avukat icra filan. Madem borcum vardı bana tekrar aynı telefona bağlı hat niye açıldı. tamam açıldı niye borcu açılırken söylenmedi.

Niye 2, 5 sene sonra borç çıktı. 2, 5 sene öncesinin faturasını mı saklayacağım? Dilekçe verdim ödenmemiş faturan var ödeyeceksin dediler. Bir hata var ama ben kiminle uğraşayım kardeşim ödeyeceği mecburen. Biz vatandaşız. Ben mi suçluyum şimdi bu yazdıklarıma göre siz mi?

Ersin 564 Okunma

Cevaplar

 • Ersin 11 Eylül 2013

  bilgilendirme borcunuz var ödeyeceksiniz oldu teşekkür ederim sanki sorunum çözüldü.eğer benim borcum olsaydı aynı sabit telefon üzerine başka bir internet hattı nasıl açtınız hadi açtınız ötekinin borcunu nasıl görüp bana 2,5 yıl bildirim yapmadınız...bu işte bi tuhaflık var sanki sorunum çözülmüş gibi davranılıyor ama ilk yapacağım iş bütün hatlarımı iptal ettirmek....

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ersin 08 Eylül 2013

  kontrol yapılsada pek bişi çıkmaz avukatla evime icra diyerek kağıt göndermek hele 2,5 sene sonra pek şık bir davranış olmadı...hiçbir borcumun olmamasına o güne kadar bi bilgi verilmedi ayrıca o telefon hattıma başka bir adsl hattı açmama rağmen ödenmemiş borç görülmemesine rağmen sonradan borç çıkarılması ne bileyim pek yakışık olmadı diye düşünüyorum.Allah bütün tüketicilerin yardımcısı olsun...

 • Ersin 08 Eylül 2013

  bu parayı ödeyeceğim ama bu sözde borcu kabul etmiyorum yazık bu gibi olaylara karşı yasal düzenlemeler yapılmalı....

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön