10 Mart 2015

TTNET Kapattığım Halde Fatura Geldi!

TTNET aboneliğimi bitirip, Superonline' a geçtim. İnternet bağlantısı için TTNET' ten görevli birisi geldi, interneti kapattı, kazan TTNET şubesindeki görevliye süper online geçtim kapatmak için buradan bir şey yapmam gerekiyor mu diye sordum, hayır gerek yok onlar kesiyorlar otomatik olarak, sizin bir şey yapmanıza gerek yok dedi. Bu ay neden geldi bana yine bu fatura, kullanmadığım internetin parasını neden ödeyeyim başkalarının sorumsuzluğu yüzünden. Derhal ilgilenilmesini istiyorum ve tabi ki faturanın iptalini istiyorum.

Mine 66 Okunma

Cevaplar

 • Mine14 Mart 2015

  TTNET e fatura iptali için başvuru yaptım. Bayideki personel sizin söylediğiniz gibi olduğunu doğrularsa fatura iptaliniz onaylanır demişti. Bir an ümitlendim TTNET adil davranıp hatasını düzeltecek galiba diye ama nerdeeee. Ve bugün TTNET ten arayıp bu seferde, bizi arasaydınız bizde aynı şeyi söylerdik diyerek yapabilecek bir şeyimiz yok dedi. Yani sonuç beklediğimiz bir şeydi. Çünkü TTNET yapılan hiçbir şikayete çözüm üretmemiş. Doğal olarak ta bizim şikayetimize de kendi istediği sonuçtan başka bir çözüm üretmedi. TTNET i kapattığınızdan emin olana kadar peşini bırakmayın.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mine10 Mart 2015

  Geçiş yapsaydınız biz aboneliğinizi kapatırdık dedi arayan ilgili ama zaten eve gelen görevli burada internet bağlantısı varmış geçiş yapalım o zaman diye numara falan alıp gitti ve kendisine başka yapmamız gereken bir şey var mı kapatmamız için dediğimde hayır dedi! Neden sürekli yanlış yönledirildiğim halde bütün bedeli tarafımdan ödeniyor? Kazan ilçesindeki TTNET bayiine gittim bir şey yapmanıza gerek yok dedi, eve gelen görevli bir şey yapmanıza gerek yok dedi ve ben kullanmadığım interneti neden ödeyeyim? Üstelik kendi personellerinin sorumsuzluğu, bilgilendirmemesi yüzünden! Aradıklarında da hiçbir çözüm üretmiyorlar!

 • Mine10 Mart 2015

  bir daha da TTNET'e asla geçiş yapmayı düşünmüyorum. Araştırma yapan arkadaşların dikkatine...

 • Mine10 Mart 2015

  TTNET in kaç yıllık müşterisiyim, son bir yıl vermiş olduğu kampanyanın üzerinde ücret ödediğim için, aboneliğimi başlattığım bayi, kapatma işleminde sizin bir şey yapmanıza gerek yok, onlar otomatik olarak kapatıyor deyip beni doğru yönlendirmediği için, TTNET in sitesinin doru dürüst çalışmadı için, kota bilgisi ya da hattın hala açık olup olmadığını göremediğim için ve bundan dolayı kapatma işlemi gerçekleşmediği için 100 TL'nin üzerinde (daha ne kadar fatura gönderecekleri belli değil) para ödeyeceğim için ve hiçbir çözüm üretmediği için vermiş olduğu ya da görünürde vermediği bütün hizmetler için teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön