25 Ocak 2014

TTNET Kapatmak İstediğim Hattı Açıyor

Ben Bolu'da ikamet etmekteyim 1814101047 temos numaralı hattı kasım 2012-kasım 2013 tarihleri arasında kullandım. Kullanmaya başladığımdan andan itibaren sonuna kadar 15 kere arıza kaydı açtırdım. 6. açtırdığım arıza kaydında eve geleceklerini söylediler ve bana saat verdiler ve ben eve geleceklerini düşündüğüm için sınavıma bile gitmedim. Ancak eve gelen giden olmadı ve ben sınavımdan oldum.

Daha sonra ben taahhüdüm bittiği için hattın iptali için Bolu İl Telekom Müdürlüğüne gittim ve ıslak imzalı dilekçemi verdim. Ancak daha sonra beni aramadan sormadan hattı tekrar aktif etmişler. Bende 09 ocak 2014 tarihinde tekrar dilekçe verdim Bolu da ve yine bana sormadan hattı açtı.

İbrahim 54 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim 25 Ocak 2014

  (Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş. ) Kopyala yapıştır çözümünüz süper

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim 25 Ocak 2014

  Şikayetim o kadar fazlaki buraya sığdıramadım özür dilerim. devamıdır:Bende 09 Ocak 2014 tarihinde tekrar Bolu da dilekçemi verdim ancak dilekçemi verdiğim personeliniz ve teknik ekibinizi taktir etmek lazım işlerini yine yapmamışlar sanırım ve yine bana sormadan beni aramadan beni ikna etmişsiniz benim ikizimi hayda hayalimi mi aradınız yada mail attınız? Sorarım size. İstanbul'a gittiğimde tekrardan TTNET bayisine 15 Ocak 2014 tarihinde ıslak imzalı dilekçe verdim ancak yine bana sormadan hattı aktif etmişsiniz ben uğraşmasam böyle 1 sene 2 sene gidecek 200-300 TL borç çıkartacaksınız. Size tek bir sorum var bu şekilde haksız kazanç mı elde etmek istiyorsunuz? Ayrıca Bolu İl Müdürlüğünüzde çalışmakta olan TTNET ekibiniz ve İdare işlerini yapan ve Genel Müdürlük bünyesinde çalışan personeliniz çok çalışmakta alkışlıyorum hepinizi iyi çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön