TTNET Kapatma Talebimi Onaylamıyorlar!

Yıldırım A. |

2014' de kullanmaktan vazgeçtiğim TTNET internet aboneliğimi kapatmak için ilçe TTNET merkezine gelerek ıslak imzalı kapattırma talebi verdim. Oradaki görevli bana yardımcı olmak ve şirketine faydalı olmak için kapatma talebimi onaylamadı ve aranarak onaylanacak dedi. Islak imza? Onaylayamadı. İki gün sonra TTNET'ten arandım yalvar yakar dondurma istediler. Ben dondurmacı mıyım arkadaş. Neyse dondurmuşlar söz verdiler bir ücret yok sıkıntı yok dediler. Bir kaç ay sonra Tivibu faturası gelmiş. Aradım ne iş! Fatura ödeyin diyorlar. Şaka mı dedim değil dediler. Yardımcı olalım dediler! Bugün yine fatura bıktırdılar bunlar. İşimiz gücümüz yok onları mı takip edeceğiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  13:49

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 30 Temmuz
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.