16 Mart 2013

Ttnet Kapatma İşlemini Yapamıyoruz!

2013 senesine geldik her bir işlemi telefonla halledebilirken nedense bir kapatma işlemini yapamıyoruz bu nasıl iş abone olurken her şeyi ayağımıza getiriyorsunuz kapatırken ayağınıza çağırıyorsunuz benim zamanım olsa zaten gelirim. Zaten çok yüksek fatura ödüyorum birde kapatmaya gelmek için yevmiyemizden olacağız. Bu nasıl iştir anlamadım. Benim gelme durumum yok daha uygun bir tarifeniz varsa arayın yoksa kapatın.

Bahri 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön