28 Ocak 2016

TTNET Kapatılmış ADSL Hattına Fatura İşletilmesi!

Uzun bir süredir TTNET ADSL kullanıcısıyım. Ancak ev değişikliği nedeniyle eski evimdeki internet hattımın faturalarını 5 aydır ödemiyorum. Ancak TTNET internet erişimimi ödenmeyen 2. faturadan itibaren keserken yani internet erişimi sağlamazken 5 aylık fatura borcu çıkartabiliyor. Sorunum nasıl oluyor da internet hizmeti vermediğiniz aylarda fatura kesmeye devam ediyorsunuz. Borcumu kapatmak istiyorum ancak bu şartlar altında pek mümkün görünmüyor.

Murat G. 31 Okunma

Cevaplar

  • Murat G.29 Ocak 2016

    Bu sikayete rağmen tarafıma bir dönüş yapilmadigini belirmek isterim. Avea hattımı, ev telefonunu da kapatarak bir daha Türk Telekom urunu kullanmayacagim.

  • Murat G.27 Ocak 2016

    TTNET müşteri temsilcisi ile telefonda yaptığım görüşmede internet bağlantısını 2. ayda kestiklerini ancak interneti faturalandırmayı 6.ayda kestiklerini ilettiler benim ödenmeyen fatura sayım 5. yani hizmet sağlamadıkları 3 ay için de fatura bedeli talep ettiler. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum ve kesinlikle faturayı ödemeyi düşünmüyorum. TTNET müşterisi olmadan br daha düşünün lütfen...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön