TTNET Kapatılmış ADSL Hattına Fatura İşletilmesi!

Murat G. |

Uzun bir süredir TTNET ADSL kullanıcısıyım. Ancak ev değişikliği nedeniyle eski evimdeki internet hattımın faturalarını 5 aydır ödemiyorum. Ancak TTNET internet erişimimi ödenmeyen 2. faturadan itibaren keserken yani internet erişimi sağlamazken 5 aylık fatura borcu çıkartabiliyor. Sorunum nasıl oluyor da internet hizmeti vermediğiniz aylarda fatura kesmeye devam ediyorsunuz. Borcumu kapatmak istiyorum ancak bu şartlar altında pek mümkün görünmüyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  29 Ocak
  18:07

  Bu sikayete rağmen tarafıma bir dönüş yapilmadigini belirmek isterim. Avea hattımı, ev telefonunu da kapatarak bir daha Türk Telekom urunu kullanmayacagim.

 • Murat G.
  27 Ocak
  19:10

  TTNET müşteri temsilcisi ile telefonda yaptığım görüşmede internet bağlantısını 2. ayda kestiklerini ancak interneti faturalandırmayı 6.ayda kestiklerini ilettiler benim ödenmeyen fatura sayım 5. yani hizmet sağlamadıkları 3 ay için de fatura bedeli talep ettiler. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum ve kesinlikle faturayı ödemeyi düşünmüyorum. TTNET müşterisi olmadan br daha düşünün lütfen...