28 Ocak 2016

TTNET Kapatılmış ADSL Hattına Fatura İşletilmesi!

Uzun bir süredir TTNET ADSL kullanıcısıyım. Ancak ev değişikliği nedeniyle eski evimdeki internet hattımın faturalarını 5 aydır ödemiyorum. Ancak TTNET internet erişimimi ödenmeyen 2. faturadan itibaren keserken yani internet erişimi sağlamazken 5 aylık fatura borcu çıkartabiliyor. Sorunum nasıl oluyor da internet hizmeti vermediğiniz aylarda fatura kesmeye devam ediyorsunuz. Borcumu kapatmak istiyorum ancak bu şartlar altında pek mümkün görünmüyor.

Murat 33 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Ocak 2016

    Bu sikayete rağmen tarafıma bir dönüş yapilmadigini belirmek isterim. Avea hattımı, ev telefonunu da kapatarak bir daha Türk Telekom urunu kullanmayacagim.

  • Murat27 Ocak 2016

    TTNET müşteri temsilcisi ile telefonda yaptığım görüşmede internet bağlantısını 2. ayda kestiklerini ancak interneti faturalandırmayı 6.ayda kestiklerini ilettiler benim ödenmeyen fatura sayım 5. yani hizmet sağlamadıkları 3 ay için de fatura bedeli talep ettiler. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum ve kesinlikle faturayı ödemeyi düşünmüyorum. TTNET müşterisi olmadan br daha düşünün lütfen...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön