14 Ağustos 2015

TTNET Kapatılan - İptal Edilen Hattı Yeniden Açıyorlar!

Önce çağrı merkezinden sonra merkez telekom şubesinde müşteri temsicisine ıslak imzalı hat kapatma dilekçemi elden teslim etmeme rağmen üstüne 3 defa daha aranıp "hattınızı dondurmak ister miniz? " sorusuna " hayır " dememe karşın 10. Ay sonra hattımı aktif hale getirmiş. Bunun adı vurgunculuktur. Takip etmeyeceğimi sanıp 3-5 ay benden habersiz biriken faturaları benden tahsil edeceklerini sanıyorlar. Size kuruş ödeme yapmam. Sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Mert 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön