05 Eylül 2013

TTNET Kapatılan Hesap İçin İhbarname Gönderdi!

02.12.2010 tarihinde kapatılan bu hesabın ödemesi olduğunu kapatmaya gittiğimizde oradaki görevli arkadaş neden bize borcu yok diyor ve aradan 3 sene geçtikten sonra avukatınızdan bize neden ihbarname geliyor?
Geçen 3 sene içerisinde 1 kere bile arayıp borcunuz var demiyorsunuz da, faiz yükleyip gönderiyorsunuz ihbarnameyi. Borcunuz yoktur diyen arkadaş niye yok diyor? Milleti saf yerine koyuyorsunuz böyle işletme olmaz sizin mantığınız tüketiciden parayı nasıl alırız. Bu mantıkla hareket ediyorsunuz, ben bu parayı ödemem.Daha yeni müşteri hizmetlerinizi aradım beni bağlamadı temsilcinize. Siz ulaşın bana.

İbrahim 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön