13 Nisan 2013

Ttnet Kapatılan Hatta Fatura Gönderildi!

12. 01. 2012 de aldığımız Ttnet mobil modemin 12 ay sözleşmesi sona ermesi sonucu bağlantı kuramamamıza rağmen 4 adet fatura gelmeye devam etti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttim. Verilen cevap beni şaşırttı fakat müşteri temsilcisine hizmet alamadığımızı da belirtmemize rağmen iptal dilekçesi yazılmadığı sürece faturaların geleceğini belirttiler bunun üzerine Türk Telekoma başvurdum. Bunun üzerine iptal edildiğine fakat isteğe bağlı açmak istediğimizde 1 yıl boyunca saklanacağını belirten yazı geldi. Fakat gelen yazıdan sonra 1 adet daha faturalandırma geldi. Şirketin bana hizmet vermemesine rağmen benden toplam 5 adet faturayı tarafımdan tahsil etti.

Tansel 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön