03 Temmuz 2013

TTNET Kapatılan Adsl Hattına Çıkartılan Fatura!

25 Şubat 2013 Tarihinde TTNeT Hız Problemi yaşamamdan dolayı Adsl hattımı 444 0 375 Çağrı merkezi aracılığıyla iptal ettirdim. Çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri personeli hattımın iptal edildiğinin bilgisini verdi. Bilgisiz ve eğitimsiz bir çağrı merkezi çalışanı, Islak imza atmam konusunda ne uyardı ne de bilgi verdi.

Bayi ye ben sordum imza form birşey var mı diye TTNET çağrı merkezinden işlem yapıldıysa biz yapamayız yapsak da kime evrak bildirimi yapacağız dediler. Şimdi sizin hatanızın karşılığında ben kapatılan hatta çıkartılan 2 adet faturayı kime ödeyeceğim.

Selim 50 Okunma

Cevaplar

 • Selim 20 Ekim 2013

  Şikayet hep şikayet internet yok ki artık bıktım şikayet etmekten

 • Selim 09 Temmuz 2013

  Müşteri hizmetleri aradı ama ne anlattığını ben de anlatmadım. Otomatik robot gibi nerden kopya çekiyorsa hep aynı şeyleri anlatıyor. Bana bir bilgilendirme yapılmadı sadace otomatik söylenmesi gereken kelimeler söylendi. dikkat ediyorum da her müşteriye aynı cevap yazısını yazmışsınız. Bayi ve Müdürlük kavramını daha öğrenememişler. neden o zaman merdiven altı bilgisayarcıları bayi yapıyorsunuz. adsl başvurusu alabiliyor ama adsl hattı iptal edemiyormuş. Siz hiç çıkıpta adsl başvurularınızdaki o sözleşmelerin okundugunu düşünüyormusunuz. Bayi dediğin şöyle başvuru alıyor ver abi kimlik fotokopini şuraya imza at diyor tamam anne kızlık soyadı bile çoğu zaman bayi tarafından sallama giriş yapılıyor.444 0 375 Müşteri hizmetlerine bakıyorum hele hele erkek temsilciler türkçe kelime lehçelerini kullanmakta ve konuşmakta zorlanıyor. nasıl bir firmasınız nasıl Türkiyenin en büyük firmasıyız diyorsunuz hala şaşırıyorum. kullanmadığım ve iptal ettirdiğim hattı çeşitli kural bahanenizle tekrar aktif ettiniz. çünkü eğitimsiz ve neyin ne oldugunu bilmeyen kalitesiz bir personel yapısına sahipsiniz. 2 kelimeyi bir araya getirip 1 cümle kuramayan personellerle 1 aydır mücadele veriyorum siz geri dönüş yapmadıgınız için sadece 444 lü müşteri hizmetleriniz kendi imkanlarımla ulaşmamdan dolayı 317,48 TL Cep telefonu faturası ödedim. Siz hala asgari ücretle çalışan herhalde ilkokul mezunu müşteri hizmetleri ile çalışmaya devam edin... Saygılar..

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön