17 Eylül 2013

TTNET Kapatılan Abonelik Sonrası 500 TL Fatura!

Mayıs 2013'de modemi teslim edip, tüm borçlarını da ödeyerek TTNET aboneliğimi iptal ettirdim. Bugün ise, SMS atıp icraya verildiğimi bildirdiler. Telefonla görüştüğüm avukat aboneliği iptal ettirdikten sonra iki fatura daha gönderdiklerini, ve toplamda 500 küsür TL (evet, beşyüz Türk Lirası) ödemem gerektiğini söyledi!

İptal olan aboneliğe nasıl fatura gelir aklım almıyor, hadi onu geçtim, her türlü ürünü pazarlamak için 50 kere ararlar, borcun var diye haber vermezler. Bu düpedüz art niyettir. Hizmet vermeden 500 TL para istemek, icraya vermek nasıl bir düzenin parçasıdır?

Burak 85 Okunma

Cevaplar

  • Burak19 Eylül 2013

    Herhangi bir çözüme ulaşmış değil. Bilgilendirme yaptık dedikleri inceliyoruz demekten başka bişey değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön