05 Eylül 2013

TTNET Kapatılan Aboneliğe Borç Çıkardı!

20.08.2010 tarihinde iptal edilmiş olan TTNET internet hattı için 8 yıl aradan sonra 26,75 TL ödenmemiş borç geldi. Ödemezsem icra takibi yapılacağı belirtiliyor. Ben devlet memuruyum. Sabit ikametgah sahibiyim. Dahası 3 yıldan bu yana başka bir hesap numarası ile TTNET kullanıyorum. Her türlü kampanya ve bildirim için bana ulaşan TTNET acaba eski borç için neden ulaşmadı? Bana ulaşılabilecek telefon güncel adresim güncel. Ben bu işte art niyet olduğunu düşünüyorum. Gerekirse mevcut TTNET hattımı da kapatacağım ama bu borcu ödemeyeceğim.

Sertan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön