21 Eylül 2013

TTNET Kapanan Hattı Açarken 19 TL Ücret Kesti!

TTNET Yalın ADSL kullanıcısıyım. Faturaların ödenmemesini müteakip internet hattının kesilmesinden sonra tekrar açılması esnasında uygulanan 19 TL'lik kesinti neye istinaden kesilmektedir? Zaten yeterince pahalı internet kullandığımız bu ülkede,bu tür sorunlar sebebiyle bu ücretlerin kesilmesine anlam veremiyorum. 19 TL'lik neyin ücretidir? TTNET'in bunu açıklamasını rica ediyorum.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön