12 Eylül 2013

TTNET Kapalı Olan Mobil Netime 4 Aydır Fatura Kesiyor!

TTNET'ten Avea mobil net aldım, 05012**** no olan netimi evde kullandığım diğer modemli netimi kapattığım için tamamen bundan bağımsız olarak almış olduğum. Mobil netimi hiç uyarmadan taahhüt bozuldu gerekçesiyle 190 TL cezai işlem uygulayıp hattımı iptal ettiklerini sonradan fatura elimize geçince öğrendik.

Müşteri temsilcisiyle telefon görüşmemizde imzalanan evraklarda bunun yazılı olduğu kendi suçları olmadığını belirttiler. Ben bu neti satın alırken ne evde kullandığım interneten nede onların buna bağlı bir satış olduğunu bana beyan etmediler. Kapalı olan bu net üzerinden cezayı ödememe rağmen 3 fatura daha geldi. Ne Avea çözüm buluyor ne TTNET birbirine paslıyorlar ama çözüm yok.

Yalçın 56 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın16 Eylül 2013

    ttnet avea sizin sorununuzu çözer diyor avea da tam tersini söylüyor müşteri onlar için hiçbirşey ifade etmiyor biz haklıyız deyip işin içinden çıkıyorlar .bizleri sadece yolunucak kaz gibi gören bu firmaları şiddetle kınayalım arkadaşlar,bizler haklı olduhumuz halde bunu görmezden gelen sözde müşteri hizmetlerini çözümsüzlükten dolayı kutlarım

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön