30 Ağustos 2013

TTNET Kapalı Hatta Fatura Gönderdi!

TTNET üzerinden hizmet almaktayım hizmetin kapalı olduğu 2 aylık süreçte buna rağmen fatura çıkarmışlardır. Hizmetin kapalı olduğu halde ve şikayet kaydı oluşturmama rağmen çözüm üretmemektedirler. Kullanmadığım 2 ayın faturasını ödemek istemiyorum. Zaten borçtan açma kapama ücreti olarak 20 TL faiz tutarı yansıtmalarına rağmen neye dayanarak hizmetin kapalı olduğu ayların faturasını talep ediyorlar?

Uğur 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön