16 Şubat 2013

Ttnet Kampanyası 1-8 Mbit Ancak Ben 1 Mbit'i Bile Görmedim!

Ttnet 8 mbit kullanıcısıyım. Benden aldığı para karşılığında aldığım hizmet minimum bile değil! Ttnet müşteri temsilcilerinden aldığım cevaplar hiç tatmin edici değil ve tüketici haklarına el konulduğu bir durum söz konusu. Göz göre göre yanıltılıyoruz. İlk defa internete Ttnet ile başladım ve hala da devam ediyorum. Ancak teknoloji gelişti hız arttı. Fakat heryere değil Neden? Altyapı yoksa yapılsın bende hizmetimin karşılığını alayım. Neden 1 Mbit almazken 8 Mbit parası alınıyor o zaman?

Ahmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Şubat 2013

    TTnet Olarak geri dönüşü mail oldu ve yetersizzliklerini tekrarladılar .Sorun çözüme ulaşmadı ancak sadece geçiştirildi !!! "Ülkemizde internet altyapısı Türk Telekom tarafından sağlanmaktadır. Şirketimiz söz konusu alt yapıyı kullanarak internet erişim hizmeti sunmaktadır. Telefon yani ses hizmetinin sahibi Türk Telekom’dur. Söz konusu Alt yapı çalışmaları, projelendirmeler Türk Telekom tarafından belirlenmektedir. Hızınız bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğüne olan mesafe uzaklığına, alt yapınıza, bina içi tesisata ve hane içi kablolama sistemine göre değişiklik göstermektedir. Net paketlerde 8Mbps’lik hız garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek değeri göstermektedir."" NOTTTTT: 1. Müşteri olarak 8Mbps alıcam diye şikayet etmiyorum !! 2. Müşteri olarak 2 sene 1-8 Mbps lik taahhhüt verdim ve internet sitesinden yaptığım kontroldede tahhutum geçerli ancak fatura 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli gelecekti.2 kere işlem yaptırmama rağmen fatura her ay aynı geliyor!!Bunun hırsızlıktan farkı mı var ?! 3. Taahhütü verdim,ücreti eksiksiz tam olarak alınıyor .Ama hizmeti tam değil yarısını bile alamıyorum !! Bunun ne altyapı nede başka birşeyle alakası var . Senelerdir aynı interneti kullanıyorumm !!! Fiber optik altyapıya geçiliyor teknoloji gelişiyor ben hala 2004lü teknolojiyle hizmet kullanıyorum resmen .... Bir zahmet altyapı mı ne eksikse hat çekilsin gerekirse yeter artık bu interneti düzeltilme kısa süre içerisinde yapılmazsa bir daha kullanmayacağım ve de konu komşuya ,dost akraba bu hizmeti kimsenin kullanmaması gerektiğini anlatacağım ... Kusura bakmayın senelerin dolmuşluğu ve çaresizliğine artık yeter demek durumndayım ... Bu kadar da olmaz !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön